Špindlerův Mlýn

Krkonoše jsou synonymem klidné příjemné dovolené a to především v zimě, kdy Krkonoše zapadnou sněhem. K jeho nejznámějším místům pro zimní dovolenou patří Špindlerův Mlýn. Toto významné turistické středisko se nachází v centru Krkonoš. Špindlerův mlýn má pro návštěvníky v zimní sezóně připravené kilometry udržovaných sjezdovek pro lyžaře i tratí pro běžkaře. Nachází se zde velice známé lyžařské areály Medvědín, Svatý Petr a Mísečky. Samozřejmě že ani v létě turisté nepřijdou zkrátka a najdou zde mnoho atrakcí včetně aquaparku přímo ve Špindlerově Mlýně.

Ubytování Špindlerův Mlýn

Lůžková kapacita Špindlerova Mlýna je kolem deseti tisíc lůžek. K dispozici je zde jak ubytování v horských chatách, tak i v horských hotelech. Tuto širokou nabídku najdete v cestovních kancelářích i na internetu. Ubytování ve Špindlerově Mlýně je snadno dostupné v jakoukoli roční dobu, i když kroky turistů sem směřují především v zimě.

Hotel Špindlerův Mlýn

Mezi oblíbená místa návštěvníků Špindlerova Mlýna patří i Hotel Astra, který je přímo v centru tohoto českého pohoří s nejvyšší horou Sněžkou. Tento tříhvězdičkový hotel nabízí ubytování srovnatelné s obdobnými zařízeními ve světě. Celková kapacita je 55 pokojů s ubytováním v centru Špindlerova Mlýna. Všechny pokoje mají vlastní sprchu a WC. Součástí hotelu jsou i dvě restaurace. Bohatá kuchyně nabízí známá česká i krajová jídla.

Hotel Astra Špindlerův Mlýn je předurčen k pořádání firemních školení. Je to díky jeho vybavení a celoročnímu provozu. Uspořádat zde můžete i rodinné oslavy. Více informací včetně možnosti objednání ubytování můžete najít na našich internetových stránkách www.hotel-astra.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *