Travis Rice připravuje další nabušenou podívanou!

That’s It, That’s AllArt of FLIGHT… je Vám to povědomé?

Ještě aby ne! Pokud už nějakou dobu jezdíte na snowboardu, nebo se o snowboarding jen zajímáte, tak minimálně jeden z těchto filmů budete na 100% znát. Především The Art of Flight je snímek, který změnil snowboardovou kinematografi a udal jí úplně nový směr.

Nyní konečně přichází volné pokračování tohoto úspěšného filmu o snowboardingu! Pokračování nese název The Fourth Phase a Travis Rice je samozřejmě opět v hlavní roli.

Vše, co jsem se v životě naučil jsem zužitkoval v tomhle snímku, byla to ultimátní výzva. Divoké zimní hory, jen pár kámošů a věci, které jsme ještě nikdy (my ani nikdo jiný) nejezdili… Byl to zatím nejvíc vzrušující projekt. A chceme se s vámi podělit o upoutávku. – Travis Rice

The Fourth Phase byl natočen na 4k kamery, a jak už je u těchto projektů zvykem – na ničem se nešetřilo. Můžeme se tedy těšit na další dechberoucí podívanou? Určitě ano! Kromě Travise uvidímě v akci ještě taková jména jako Mark Landvik, Mikkel Bang, Eric Jackson, Pat Moore a Bryan Iguchi.


Teaser k filmu The Fourth Phase

Natáčení tohoto filmu byla asi největší výzva v mé kariéře, točili jsme na nové technologie a zaznamenali snowboarding jako ještě nikdo před námi. – Curt Morgan

Projekt trval několik let a je z velké části osobním deníkem Travise. O režii se postarali uznávaní odborníci Curt Morgan a Jon “JK” Klaczkiewicz.

Premiéra by měla být ke konci roku 2016, tak si to nenechte ujít!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *